Флаг Німеччини

Німеччина

Карта Німеччини

Столиця - Берлін
Мова - німецька
Валюта - евро
Час - відстає від київського на 1

Німеччина – велика країна в центрі Європи, її обличчя і символ. Цій, здавалося б, педантичній і суворій країні є чим здивувати – тут велична архітектура поруч з неймовірно прекрасними пейзажами, старовинними замками, немов зі сторінок казок.

Міста та курорти Німеччини

Берлін – столиця і найбільше місто Німеччини. Воно було засноване в 13 ст, бачило різноманітні часи – царювання королів, володарювання імператорів, появу нацистів, довге розділення і довгоочікуване об’єднання, сучасний розквіт. Час і війна намагалися змінити вигляд цього міста, але воно по-сьогодення, як і віки тому вражає красою та величчю. «Серцем» Берліну можна назвати Музейний острів, який заслужено являється частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут знаходиться величний Берлінський собор – найбільший протестантський собор Німеччини. Поціновувачів історії вразить Пергамський музей, гордістю якого є скарби Древньої Греції, Риму, Месопотамії – тут історія оживає. Гордістю Берліна являється його зоопарк, відкритий в середині 19 століття, і який може похизуватися найбільшим зібранням тварин в віті – біля 15000 тварин 1500 видів.

Мюнхен – місто на півдні Німеччини, столиця і гордість Баварії. Він славиться своїми традиціями пивоваріння, саме тут проходить свято, при назві кого у людей виникає блаженна посмішка на обличчі – легендарний Октоберфест. Під час цього свята пиво найкращих сортів ллється рікою, люди проводять дні в нестримних веселощах і насолоді. В той же час столиця Баварії – культурний і освітній центр Європи. Мюнхен пишається своєю бібліотекою, яка нараховує більш ніж 6 мільйонів томів, в музеях міста зібрані справжні шедеври найвеличніших майстрів – Леонардо да Вінчі, Рубенса, Ван Гога, Мане, Пікассо. Щоб обійти всі музеї і визначні місця цього міста необхідно не менше декількох днів. Мюнхен приймав літню олімпіаду в 1972 році, після якої збереглося безліч вражаючих спортивних об’єктів..

Бремен - відомий тим, хто в ньому не був, перш за все, героями казки братів Грімм «Бременські музиканти» (яким в місті споруджено пам’ятник). Ті ж, кому пощастило побачити це чудове місто, воно запам’ятовується своїми багаточисленними красотами. Головні пам’ятки міста в основному зосереджені на центральній площі Бремена – Ринкова площа(Маркт), яка визнана однією з найгарніших в Європі і світі. Міська ратуша вражає красою, перед нею розташована шестиметрова статуя лицаря Роланда як символ свободи і незалежності міста. Поруч з ратушею знаходиться собор Святого Петра - покровителя Бремена. Від краси і величі цього собору 11 століття перехоплює подих. Поруч з центральною площею знаходяться середньовічні бюргерські будинки, які чудом вціліли після війни. В Бремені, як і в усій Німеччині вигадливо поєднується історія и сучасність. В Бременському інституті розташований науковий центр Універсум, де відвідувачі можуть ознайомитись з новітніми досягненнями сучасності науки і навіть доторкнутися до більш ніж 200 експонатам.

Штутгарт Штутгарт називають колискою машинобудування. Він пишається автомобілями марки “Mercedes Benz”, в цьому високотехнологічному місті знаходиться музей цих легендарних машин, а їх логотип прикрашає собою головний вокзал міста. Поряд з новітньою історією, Штутгарт пам’ятає і часи стародавності – він вражає величними палацами і замками..

Дюссельдорф – город на западе Германии и один из наиболее развитых в стране. В нем находится множество офисов и производств, этот город – одно из основных направлений бизнес-туризма. Колорит старого города можно ощутить в историческом центре Дюссельдорфа – здмісто на заході Німеччини і одне з найрозвиненіших в крані. В ньому знаходиться безліч офісів і виробництв, це місто – один з основних напрямків бізнес-туризму. Колорит старого міста можна відчути в історичному центрі Дюссельдорфа – тут, крім історичних споруд, знаходиться безліч аутентичних ресторанів і кафе, де можна скуштувати найсмачніше пиво (Дюссельдорф славиться темними сортами цього напою) і традиційні німецькі страви. Поціновувачі літератури зможуть побачити рукопис великого німецького поета Генріха Гейне, які зберігаються в університеті, названого в честь всесвітньо відомого уродженця цього міста.

Потсдам – столиця землі Бранденбург, місто, що знаходиться в годині їзди від Берлина. За свою більш ніж тисячолітню історію цього міста парків і палаців змінив багато правителів і епох. Середньовічних будівель в місті майже не залишилось – кожен новий правитель привносив щось своє. В Потсдамі знаходяться голанські будинки, китайські, швейцарські і навіть російські дома в колонії Олександрівка. Гордість Потсдаму – палац Сан Сусі, оточений виноградними терасами і живописними садами. В самому палаці зараз розташована галерея, в якій бережно зберігаються шедеври європейських майстрів Рубенса, Ван Дейка, Караваджо і багатьох інших. Парки Потсдаму часто порівнюють з легендарним французьким Версалем за вражаючий масштаб і красу.масштаб и красоту.

Гамбург - це не просто портове місто, а справжнє місто-держава, що уміло поєднує атмосферу і елегантність Старої Європи з досягненнями сучасності. Цей мегаполіс на Ельбі може похизуватися неочікуваним рекордом – в цьому місті найбільша серед європейських міст кількість мостів – він обігнав навіть Лондон і Венецію. Символом і головною пам’яткою величного і чаруючого Гамбурга являється Церква святого Михаеля, дзвіниця якої сягає 132 м у висоту..

Німеччина – дивовижна країна, яка парадоксально поєднує в собі здавалося б абсолютні різні якості. Вона може пишатися гірськолижними курортами, прекрасними пейзажами, казковими замками, які надихнули Уолта Діснея. Тут елегантність і респектабельність гармонійно уживаються зі свободою звичаїв, а багатовікові споруди по сусідству з науковими центрами новітніх технологій.

Вгору

loop

Знайди свій тур