Інформація для подорожуючих

Страхування при подорожах за кордон

У нас Ви можете оформити поліс туристичного страхування для людей від 0 до 80 років, на період до 360 днів, з необхідим покриттям медичних витрат і витрат при несчасному випадку.

Туристичне страхування дозволяє людям, які виїзджають за межі своєї страни уникнути непердбачених фінансових витрат, які можуть виникнути в результаті раптового розладу здоров’я або отримання травми внаслідок нещасного випадку.

Договір включає такі види страхування:

Страхування медичних та інших витрат дозволяє отримати невідкладну медичну допомогу за кордоном внаслідок раптового гострого захворювання або нещасного випадку та включає в себе наступний перелік послуг:
Програма А. Невідкладна медична допомога (амбулаторна та стаціонарна).

Програма В включає в себе умови програми А, а також:

Страхування від нещасного випадку дозволяє Застрахованим особам отримати грошову компенсацію в результаті нещасного випадку. Є додатковою програмою і може бути придбана разом із програмою страхування медичних витрат.
Страховим випадком є нещасний випадок, який стався із Застрахованою особою протягом періоду дії Договору страхування і привів до:

  • розладу здоров'я Застрахованої особи - таких наслідків нещасного випадку як: травматичне ушкодження здоров'я (травма, забій, рана, перелом, черепно-мозкова травма, розрив органів, звязок, сухожиль та ін), а також опік, утоплення, обмороження, переохолодження, теплової удар, раптове удушення, випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, хімічними або токсичними речовинами (промисловими або побутовими), ліками - виплата проводиться відповідно до "Таблиці страхових виплат при настанні страхових випадків";
  • смерті Застрахованої особи - виплачується 100% страхової суми.

Також оформлюємо поліси для в'їзду в Україну іноземних громадян.

Вгору

loop

Знайди свій тур

Наші послуги