Греція

Столиця - Афіни
Мова - грецька
Валюта - евро
Час - - різниці з Києвом немає

Греція або Еллада, як її здавна називають, - казкова країна родом з міфів і легенд. Відпочинок тут підійде різним категоріям туристів – любителі розкоші зможуть розслабитись в фешенебельних готелях на островах, поціновувачі пляжного відпочинку по достоїнству оцінять прекрасні піщані пляжі, романтики відчують неповторну атмосферу Санторіні, гурмани будуть в захваті від здорової різноманітної середземноморської кухні, модниці по достоїнству оцінять чудові шуби Кастор’ї. Вже багато століть люди здійснюють подорожі в цю чарівну країну, «колиска європейської цивілізації», а Греція не припиняє надихати і вражати. Красуня-Греція омивається трьома морями – Егейським, Іонічним і Середземним, в її склад входить материкова частина, на якій знаходиться столиця країни – Афіни, легендарна гора Олімп, і декілька сотень островків. Найкращий час для пляжного відпочинку - з травня до жовтня, для екскурсійного – цілий рік.

Міста та курорти Греції

Афіни – місто, без відвідання якого візит в Грецію буде не повним. Столиця Еллади – місце паломництва для людей мистецтва, філософів, поціновувачів історії і легенд. Неможливо уявити Афіни без Акрополю – перлини і гордості всієї Греції. Акрополь – цілий храмовий комплекс, більшість храмів присвячені покровительці міста – богині мудрості Афіні. Поруч з Акрополем знаходиться найстаріша вулиця столиці – Плака, де можна смачно пообідати або купити цікаві сувеніри. Коли будете на центральній Університетській площі Афін, Ви станете свідком цікавої традиції – зміни караулу. Високі статні греки, вдягнені в своєрідну форму, виконують немислимі рухи, сповнені гордості і мужності.

Родос – Родос – самий сонячний з островів Греції. За легендою покровитель острова бог сонця Геліос щедро обдарував Родос не тільки сонцем, але і неймовірною красою. Саме тут знаходилось одне з семи чудес древності, гордість і прикраса острова – Колосс Родоський – гордий і величний. Зараз залишилась лише пам’ять про Колосс, на його місці гості острова зможуть побачити статуї оленів – символів острова, але Родосу все ще є чим вразити і зачарувати. Обов’язково відвідайте стару частину міста – прогуляйтесь вузькими вуличками, відвідайте середньовічні храми і замки. Тут все дихає історіею, легендами, билинами. Родос славиться своїм пляжним відпочинком і стає все більш і більш популярним. Готелі пропонують європейський рівень сервісу і абсолютно щире привітність і гостинність, базарчики повні сувенірами (обов’язково привезіть додому мед. Родосський мед – неймовірний смаколик). Якщо Ви відвідаєте острів в травні, то у вас є шанс побачити справжнє чудо природи – в кінці весни безліч, тисячі метеликів неймовірних кольорів і розмірів злітаються сюди, щоб зробити острів ще прекраснішим. Родос славиться своїм пляжним відпочинком і стає все більш і більш популярним. Готелі пропонують європейський рівень сервісу і абсолютно щире привітність і гостинність, базарчики повні сувенірами (обов’язково привезіть додому мед. Родосський мед – неймовірний смаколик). Якщо Ви відвідаєте острів в травні, то у вас є шанс побачити справжнє чудо природи – в кінці весни безліч, тисячі метеликів неймовірних кольорів і розмірів злітаються сюди, щоб зробити острів ще прекраснішим.

Острів Крит Острів Крит не тільки популярний напрямок для пляжного відпочинку, але і місце з найдревнішою і найцікавішою історією, хоча як і вся Греція. Кносський палац в центрі міста зберігає пам’ять про часи настільки древні, що дух перехоплює – перші споруди з’явилися тут біля 8 тис.років тому! Пізніше це місце стало асоціюватись з самим знаменитим царем Криту – Міносом і жахливим Мінотавром. Крит дуже різний – піщані пляжі, старі християнські святині, венеціанські фортеці, палаци древності, запаморочливо прекрасна природа.

Санторіні – місце неначе створене для справжніх романтиків. Тільки уявіть собі цей чаруючий контраст – яскрава синява моря, білосніжні традиційні будинки, сліпучі церкви з синіми куполами, круті скелі, чорний або червоний пісок(острів знаходиться на місці давнього вулкана). З Санторіні пов’язано безліч легенд та історій – за одною версією саме тут знаходилась загадкова і легендарна Атлантида, згідно одному з міфів острів названий в честь Гери – богині шлюбу, тому сюди люблять приїздити сімейні пари. Дітки зможуть порадіти під час поїздки на віслючку, гурмани скуштувати найсмачніші страви.

Халкідікі – – один з самих популярних напрямків в Греції. Халкідікі – це група, створена трьома півостровами - Кассандра, Ситонія і Афон, назви яким дали герої древніх міфів. Кассандра і Ситонія – регіони з прекрасно розвиненою інфраструктурою, тут знаходиться безліч готелів на будь-який смак і бюджет. Заворожує красота цих місць – соснові зарослі, що наповнюють все навкруги цілющим неперевершеним ароматом, яскраві дикі квіти, білосніжні пляжі – легко тратити голову від такої краси. Головне в цих краях, звичайно, море – тепле, ласкаве, чарівне.

Афон – унікальне місце, це «республіка в республіці», святе місце паломництва для тисяч і тисяч християн. Зараз в цій державі монахів знаходиться біля 20 діючих монастирів, в яких зберігаються скарби древності – книги, ікон, рукописи часів Візантії. Вхід в цю державу дозволений лише чоловікам (всі монастирі там чоловічі) і за спеціальним запрошенням, яке необхідно отримати завчасно. Згідно легенді, якось одна жінка обманом проникла на півострів, за що була покарана сліпотою. Якщо відпочинок в Кассандрі і Ситонії насичує силою тіло, то Афон укріплює силу духу, дає душі дещо невловиме і безцінне.

Вгору

loop

Знайди свій тур