Непал

Столица - Катманду
Мова - непалі
Валюта - непальська рупія
Час - випереджає київський на 3 години 45 хв
Віза – Віза – потрібна(оформлюється по прильоту)

Непал – держава на півдні Азії, що межує з Індією та Китаєм. Країна самобутня, неповторна, унікальна. І культура, і природа цієї країни – тут знаходяться найвищі гірські піки світу, серед яких и найвища гора світу – Джомолунгма (Еверест).

Столиця країни – Катманду – – славиться величезною ступою Сваямбуднатх, вік якої нараховує більш як дві тисячі років. На ступі зображені магнетичні, загадкові очі Будди. В місті панує атмосфера смиренності і привітності. Це багатолике, барвисте місто з великою кількістю палаців, храмів і святилищ.

В придмісті Катманду знаходиться Пашупатинатх (VII ст) – один з чотирьох найзнаменитіших індуїських храмів, присвячених богу Шиві, розташований на березі священної річки Багматі. Процес кремації ,що проводиться тут, віддалено нагадує найстаріше індійське місто – Варанасі. Тут можна побачити безліч садху - мандрівних святих і приборкувачів змій

.

Копан -відомий будиський монастир, розташований на пагорбі в казковому місці серед мальовничої природи. Монастир заснований Ламою Рінпоче в 1979 г. Зараз в Копане і живуть, і навчаються більш як п’ятсот монахів и монахинь як з Тибету, так і з високогірних районів Непалу, розташованих в долинах Гімалаїв..

Національний парк Читван парк Чітван розташований на території колишніх королівських мисливських угідь. В Парку в природніх умовах збереглася унікальна флора і фауна, притаманна стародавній Азії. Тут можна спостерігати життя багато чисельних пернатих мешканців джунглів, а також мавп, диких слонів, оленів багатьох видів, антилоп, диких буйволів, мангустів, однорогих носорогів, ведмедя-губача, крокодилів, павичів и, якщо вам пощастить зустрітися з королівським бенгальським тигром або леопардом.

В Непалі також можна поправити здоров’я – пройти Аюрведичний курс лікування, зайнятися медитаціями, спостерігати за життям монахів..

Непал – країна з найдавнішою культуро., місце, де шануються традиції і життя тече в абсолютно своєму ритмі. Сюди варто приїхати для того, щоб вдихнути на повні груди гірське повітря, що добряче бодьорить, побачити власними очима «вершину світу» - Еверест, а ще відчути особливу атмосферу, щиру привітність, і загадати бажання в тисячолітніх храмах – такі бажання обов’язково збуваються.

Вгору

loop

Знайди свій тур